Galda spēle "Goldingen" - lieliska izklaide ģimenei un draugiem

Labākā dāvana ģimenei un draugiem

Vai Tu esi interesantas galda spēles meklējumos?

Iepazīsimies, es esmu "Goldingen"! Latvijā ražota galda spēle par meistardarbu būvniecību un hercoga titula izcīnīšanu. Mani var spēlēt 3 līdz 6 spēlētāji no 12 gadu vecuma. 90 līdz 150 minūtes paies vienkārši nemanot. Esmu pildīta ar 335 detaļām un sver 2,2kg tīra prieka. Mans kastes izmērs 39cm x 33cm x 6cm.

Ievads galda spēles darbībā

Galda spēles darbība norisinās no 16. gadsimta vidus līdz 17. gadsimtam Goldingen Karalistē, kas ir jauno laiku sākums Eiropā. Spēles gaitā spēlētāji iejūtas plaukstošas pilsētas saimnieka lomā, kuru viņi attīsta par bagātu un ietekmīgu hercogisti, sacenšas jaunu tirdzniecības ceļu atklāšanā, tiek ierauti viltīgās galma intrigās un ņem līdzdalību politiskajos balsojumos par karalistes attīstību. Panākumi ir atkarīgi no tā, kāda stratēģija tiks izvēlēta jau pašā spēles sākumā, cik labi tiks pārvaldīta topošā hercogiste un kādi taktiski lēmumi tiks pieņemti spēles gaitā.

SPĒLĒTĀJU PRASMES UN IEMAŅAS

Spēlētājiem būs nepieciešama stratēģiskā domāšana, spēja novērot un atcerēties citu darbības, prasme plānot un tirgoties, izlēmība ātru taktisku lēmumu pieņemšanā, diplomāta viltība un nedaudz veiksme.

Spēlētāju skaits no 3 līdz 6 Spēlētāju vecums sākot no 12 gadiem Spēlēšanas laiks aptuveveni 90 līdz 150 minūtes       

 

Šajā galda spēlē divi ceļi ved pretī uzvarai. Kuru taktiku izvēlēsies tu?

Goldingen meistardarbs

Mēro ceļu līdz pilij un esi pirmais, kurš tai līdzās uzbūvē meistardarbu.

Lai to paveiktu, Tev ir jāattīsta sava pilsēta, paplašinot tai piederošās teritorijas, kur celt īpašumus un kalt zelta guldeņus. Jāalgo prasmīgi amatnieki, kuri apgādās Tevi ar vajadzīgajiem produktiem. Neaizmirsti, ka Tavs galvenais ierocis cīņā par uzvaru ir prasme būt atjautīgam diplomātam, pārstāvot savu pilsētu politiskajos balsojumos.


Trīs Goldingen tituli

Vairo savu bagātību, pasteidzies citiem priekšā un sakrāj trīs titulus.

Šis ir lielo iespēju laiks, tāpēc sūti savus tirgoņus izveidot jaunus tirdzniecības ceļus un meklēt atklājumus. Izbūvē savā pilsētā ostas un tirgus, lai tie kļūst par ienesīgiem maiņas punktiem. Vairo savu bagātību, iegūsti privilēģijas, bet saglabā skaidru prātu galma intrigās cīņā par tituliem. Jo vairāk titulu Tev būs, jo lielākas izredzes ir uzvarēt.

 

Izsmalcinātiem galda spēļu cienītājiem un kolekcionāriem

Katra galda spēle ir īpaša, tās vērtību rada ne tikai attieksme tās veidošanā un materiālu rūpīgā izvēlē, bet vēl īpašāku to padara individuāla pieeja katram galda spēļu cienītājam. Tāpēc, lai spēle atšķirtos no citām jau Tavā spēļu kolekcijā esošajām spēlēm, esam radījuši galda spēles "Goldingen" īpašumtiesību sertifikātu, kurā varēsi ierakstīt savu vārdu un uzvārdu. Katrs īpašumtiesību sertifikāts ir ar unikālu numuru, kuru varēsi piereģistrēt interneta vietnē www.goldingen.com / www.galdaspele.lv, sava lietotāja profilā, tādā veidā apstiprinot savas īpašumtiesības uz Tev piederošo galda spēli "Goldingen".

 

Galda spēle Goldingen un īpašumtiesību sertifikāts

Galda spēles Goldingen īpašumtiesību sertifikāts