Goldingen - tas brīdis, kad mēs teicām Eureka!

Kas ir Goldingen?

Goldingen ir vairāk kā interesanta galda spēle pieaugušajiem un bērniem. Tas bija ilgi meklētais risinājums. Mums bija personīgs mērķis - radīt sevī atkal to sajūtu, kuru mēs esam pieredzējuši bērnība, kad tikāmies ar draugiem, lai bezbēdīgi rotaļātos. Mūs nenodarbināja darbs, pienākumi un atbildība.  Mēs smējāmies, nevainīgi jokojām,  kādam ko atņēmām, lai notiktu jautra cīņa par tā atgūšanu, iejutāmies dažādos tēlos un bijām pasaku varoņi, kuriem piederēja pasaule – mēs dzīvojām un priecājamies.

Mēs jautājām sev: Kā atgūt šo sajūtu? Tā radās ideja Nr. 1

"Goldingen" - galda spēle pieaugušajiem un bērniem

Kaut kas visiem pazīstams, ap ko var sasēties seši dažāda vecuma un paaudžu cilvēki, sākot ar mazbērniem un beidzot ar vecvecākiem, un izjust neviltotas emocijas. Iemesls atkal satikt draugus un sanākt kopā visai ģimenei. Instruments, kurš neprasa apkopi, nepatērē energoresursus un nezaudē derīguma termiņu. Manta, kuru var ņemt līdzi ejot ciemos, lietot neskaitāmas reizes ar dažādiem cilvēkiem un par to vairs nekad nebūs atkārtoti jāmaksā. Vērtība, kuru var dāvināt, turklāt ne tikai vienam cilvēkam, bet veselai grupai. Nodarbošanās, kura atraisa sarunas, ļauj rotaļīgi kaulēties, trenē atmiņu un attīsta domāšanu. Ideja, kura ir pieejama visiem un radīta tikai ar vienu mērķi – priekam.

Mēs jautājām sev: Kā lai šie priecīgie cilvēki satiekas? Tā radās ideja Nr. 2

Portāls www.galdaspele.lv - durvis uz Goldingen Karalisti

Mēs radījām BEZMAKSAS portālu – durvis uz Goldingen Karalisti. Instrumentu, kura mērķis ir palīdzēt ikvienam ātri satikt citus spēlētājus. Ērti pieteikt savu dalību Goldingen rīkotajos spēļu pasākumos. Tikai daži klikšķi un Tu būsi sev rezervējis vietu pie spēļu galda. Tev nebūs jāņem līdzi spēle, nebūs īpaši jāgatavojas vai jāpārzina spēles noteikumi. Mēs Tev iepazīstināsim ar citiem spēlētājiem, izskaidrosim spēles noteikumus un iesaistīsim spēles gaitā. Tev tikai jāizveido profils, lai varētu pieteikties spēļu pasākamiem sadaļā "Pasākumi", jāizvēlas vēlamais laiks un vieta, un jānospiež poga "Pieteikties".