Goldingen turnīra noteikumi - tiem, kuriem uzvara ir dzīves eliksīrs!

"Goldingen" turnīra noteikumi ievieš papildinājumus un būtiskas izmaiņas dažos pamatnoteikumu punktos. Tie izstrādāti īpaši tiem, kuriem uzvara ir kā dzīves eliksīrs. Turnīra noteikumi Tev garantēs bagātīgāku sākuma kapitālu, papildu taktiskās iespējas Taviem tirgoņiem, lielāku ietekmi uz spēles gaitu, un tas vēl nav viss! "Goldingen" turnīra noteikumu pamatā ir ģimenēm draudzīgie spēles pamatnoteikumi. Tāpēc, pirms Tu sāc spēlēt pēc "Goldingen" turnīra noteikumiem, iesakām dažas reizes šo galda spēli izspēlēt pēc pamatnoteikumiem.

Galda spēles "Goldingen" turnīra noteikumi

Goldingen turnīra noteikumi


Turnīra noteikumi ir spēles papildinājums un nav iekļauti galda spēles "Goldingen" standarta komplektā, tāpēc iegādājoties spēli, var gadīties, ka spēles kastē tie nebūs atrodami. Jūsu ērtībām, "Goldingen" turnīra noteikumu lapas ir izveidotas ērtā A4 formātā, kas pieļauj drukas iespējas uz gandrīz jebkura printera, kuras Jūs jebkurā laikā varat lejupielādēt šeit:

Lejupielādēt galda spēles "Goldingen" turnīra noteikumus

Lejupielādēt turnīra noteikumus
Ja pēc lejupielādes noteikumus nevar atvērt, iespējams ka Tavā datorā nav instalēta programma Adobe Reader. To var bez maksas lejupielādēt no uzņēmuma Adobe interneta lapas.

Apmeklēt Adobe Reader lapu

Jautājumi un atbildes

Iespējams, Tev ir radušies daži jautājumi par galda spēli "Goldingen" un tās noteikumiem. Šim nolūkam ir izveidota sadaļa Biežāk uzdotie jautājumi (FAQ). Tu atradīsi papildus informāciju, sadalītu viegli pārskatāmās tēmās.