Goldingen Karalistes ģerbonis

Goldingen Karalistes ģerbonis ir simbols, kas apliecina tā nēsātāja piederību konkrētai dzimtai, pilsētai, tautai vai valstij. Tāpēc ikviens Goldingen iedzīvotājs drīkst to nēsāt un lepoties. Goldingen ģerbonis izveidojies sarežģīta vēsturiska mantojuma ietekmē - apvienojot sevī trīs sauszemes un trīs aizjūras hercogistes. Tas ir viens no oficiālajiem Goldingen Karalistes simboliem.


Goldingen Karalistes ģerbonis

Goldingen Karalistes ģerboņa apraksts

Goldingen Karalistes ģerboņa galvenā sastāvdaļa ir heraldiskais vairogs, kas kalpo par pamatu virsū uzliktām ģerboņa figūrām. Agrāk vairogs bija aizsardzības ierocis, kuram ļoti liela nozīme bija senajā kara mākslā. Vairoga labais sāns no kreisā sāna ir vertikāli atdalīts ar pavedienpāli.
Pašā ģerboņa augšā atrodas Goldingen valdnieka zīme - karaļa kronis.
Goldingen Karalistes ģerbonis atrodas uz zelta titula.
Uz vairoga labā sāna sarkanā krāsā attēlota Goldingen sauszemes puse. Senā pagātnē, tīkojot pēc Goldingen noslēpumiem, tika rīkots karagājiens uz Goldingen. Karš bija postošs, un zeme mirka asinīs, tomēr Goldingen tautas spēks un izturība atnesa uzvaru. Kopš tās dienas vairoga labā sāna zelta krāsa tika nomainīta pret sarkano par piemiņu varonīgajai uzvarai. 
Trīs figūras - labības vārpas - simbolizē pārticību, kā arī trīs sauszemes hercogistes un to pamatiedzīvotāju nodarbošanos - maizniecību.
Uz vairoga kreisā sāna zilā krāsā attēlota Goldingen aizjūras puse. Zilā krāsa ir kā debesis, kuras atspoguļojas jūras ūdeņos. 
Trīs figūras - kuģi - simbolizē brīvību, kā arī trīs aizjūras hercogistes un to pamatiedzīvotāju nodarbošanos - zvejniecību. Sarkani zilie karogi kuģu mastos ir identiskā krāsā kā ģerboņa labais un kreisais sāns. Tie simbolizē tirdzniecību starp sauszemes un aizjūras hercogistēm.
Zaļie ozollapu vijumi ģerbonī attēlo Goldingen bruņiniekus, kuri pārstāv Bruņinieku Goda Kodeksu, kā arī simbolizē drosmi un aizsardzību.